
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4800P |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Circuit Type: | Bussed |
| Resistance (Ohms): | 1M |
| Tolerance: | ±2% |
| Number of Resistors: | 19 |
| Resistor Matching Ratio: | - |
| Resistor-Ratio-Drift: | - |
| Number of Pins: | 20 |
| Power Per Element: | 80mW |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | Automotive AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-SOM |
| Size / Dimension: | 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 4820P-2-105 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES 62 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 110 OHM 1206
RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
RES ARRAY 19 RES 1M OHM 20SOIC
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 15V 10W
CONN MOD PLUG 10P10C SHIELDED