MNR14ERAPJ3R3
Description
RES ARRAY 4 RES 3.3 OHM 1206
DataSheet
MNR14ERAPJ3R3 PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):3.3
Tolerance:±5%
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:±500ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Applications:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)