MNR14ERAPJ240
Description
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 1206
DataSheet
MNR14ERAPJ240 PDF
Type Description
Series:MNR
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):24
Tolerance:±5%
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
752103220G
752103220G
RES ARRAY 5 RES 22 OHM 10SRT
RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC
SiT3373AC-1E9-33NE364.800000X
SiT3373AC-1E9-33NE364.800000X
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL