
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 768 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Circuit Type: | Dual Terminator |
| Resistance (Ohms): | 180, 390 |
| Tolerance: | ±2% |
| Number of Resistors: | 24 |
| Resistor Matching Ratio: | - |
| Resistor-Ratio-Drift: | - |
| Number of Pins: | 14 |
| Power Per Element: | 100mW |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 768145121A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 680 OHM 2010
RESISTOR ARRAY CONVEX 0402X2R
RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
CONN SOCKET 15POS 0.1 GOLD PCB
RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC
DESOLDER BRAID ROSIN 0.06" 500'