
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MNR |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Circuit Type: | Isolated |
| Resistance (Ohms): | 47 |
| Tolerance: | ±5% |
| Number of Resistors: | 4 |
| Resistor Matching Ratio: | - |
| Resistor-Ratio-Drift: | - |
| Number of Pins: | 8 |
| Power Per Element: | 62.5mW |
| Temperature Coefficient: | ±300ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MNR04M0ABJ470 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RESISTOR ARRAY CONVEX 0402X2R
RESISTOR ARRAY CONVEX 0402X4R
RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
CRYSTAL 25.0000MHZ 4PF SMD
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804