
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MNR |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Circuit Type: | Isolated |
| Resistance (Ohms): | 39 |
| Tolerance: | ±5% |
| Number of Resistors: | 2 |
| Resistor Matching Ratio: | - |
| Resistor-Ratio-Drift: | - |
| Number of Pins: | 4 |
| Power Per Element: | 125mW |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | Automotive AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210, Convex, Long Side Terminals |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MNR32J0ABJ390 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606
RESISTOR ARRAY CONVEX 0402X4R
RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS
12" PRE-CRIMP A3070 BROWN
RES ARRAY 2 RES 39 OHM 1210
PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 20PSID