
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VFD244 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Circuit Type: | Voltage Divider |
| Resistance (Ohms): | 47k |
| Tolerance: | ±0.005% |
| Number of Resistors: | 2 |
| Resistor Matching Ratio: | ±0.005% |
| Resistor-Ratio-Drift: | ±0.5ppm/°C |
| Number of Pins: | 3 |
| Power Per Element: | 600mW |
| Temperature Coefficient: | ±2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial - 3 Leads |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.350" L x 0.138" W (8.90mm x 3.51mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of Y0114V0136VV9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
V/N 319951 10K/650R B A S W 9316
RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP
RESISTOR ARRAY SHORT-FREE & INV
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 98.3040MHZ HCSL
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
RES NTWRK 2 RES 47K OHM RADIAL