
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EXB |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Circuit Type: | Isolated |
| Resistance (Ohms): | 4.3k |
| Tolerance: | ±5% |
| Number of Resistors: | 4 |
| Resistor Matching Ratio: | - |
| Resistor-Ratio-Drift: | - |
| Number of Pins: | 8 |
| Power Per Element: | 100mW |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2009, Concave, Long Side Terminals |
| Supplier Device Package: | 2009 |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of EXB-S8V432J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 8SIP
RES ARRAY
RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC
DC DC CONVERTER 2.1V 100W
RES ARRAY
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
CONN HDR 60POS SMD GOLD