ERJ-12ZYJ334U
VIGOR # :
188619
Description
RES SMD 330K OHM 5% 3/4W 2010
DataSheet
ERJ-12ZYJ334U PDF
Part Status:Active
Resistance:330 kOhms
Tolerance:±5%
Power (Watts):0.75W, 3/4W
Composition:Thick Film
Features:Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:AEC-Q200
Size / Dimension:0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)