M55342L09B100DRTSV
Description
M55342L 200PPM 2512 100 1% R TS
DataSheet
M55342L09B100DRTSV PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342K12B3B92TTI
M55342K12B3B92TTI
M55342K 100PPM 0603 3.92K 0.1% T
P1206H56R2FBT
P1206H56R2FBT
SFERNICE THIN FILMS
D55342K07B301ARWI
D55342K07B301ARWI
D55342K 100PPM 1206 301 0.1% R W
CA70C2402PMT
CA70C2402PMT
XTAL OSC XO 24.0MHZ 1.8V SMD
AX5DCF4-300.0000C
AX5DCF4-300.0000C
OSC XO 300MHZ 1.8V LVDS
M55342L09B100DRTSV
M55342L09B100DRTSV
EVM-3SSW50B15
EVM-3SSW50B15
TRIMMER 100K OHM 0.15W TOP/BOT