HTS00681804DPB15
Manufacturer
Vishay / Sfernice
VIGOR # :
786929
Description
RES THICK FILM AXIAL
Catalog
Resistors-Through Hole
DataSheet
HTS00681804DPB15 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RNC60H8981DSB14
RNC60H8981DSB14
RES 8.98K OHM 1/4W .5% AXIAL
CMF5512K400FEEB
CMF5512K400FEEB
RES 12.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
RNC55J4321BSBSL
RNC55J4321BSBSL
RES 4.32K OHM 1/8W .1% AXIAL
HTS00681804DPB15
HTS00681804DPB15
RES THICK FILM AXIAL
SiT3373AI-1B9-28NB500.000000T
SiT3373AI-1B9-28NB500.000000T
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
HY 25-P
HY 25-P
SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM