
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 220 mOhms |
| Tolerance: | ±10% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Wirewound |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±600ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 275°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of CA0001R2200KR05 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 732 OHM 1/4W 1% AXIAL
ERL-05 25.5 1% T-1 RLR05C25R5FR
RES 46.4K OHM 3/4W 1% AXIAL
RES 0.22 OHM 1W 10% AXIAL
XTAL OSC TCXO 10.949297MHZ
XTAL OSC XO 62.5000MHZ HCSL
MSF4800S-20-0320-20-0760-10X-10R-010XI-010RI
SAFETY LIGHT CURTAIN