
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 200 GOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.75W, 3/4W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 220°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.165" Dia x 0.582" L (4.19mm x 14.78mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MOX-400232009JE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 8.2K OHM 1/4W 10% AXIAL
RES MF 1/4W 1% AXIAL
ERC-50 89.8K 1% T-2 RNC50H8982FS
XTAL OSC XO 2.7500MHZ CMOS SMD
MOX-400-23, 200,000 MEG 5%
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A
DC DC CONVERTER 3.3V 17W