
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VTA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 1 kOhms |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±8ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y00281K00000B29L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 0.6W 1% AXIAL
RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
RES 0.047 OHM 4.5W 5% AXIAL
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
JUMPER-H9992TR/1852BR/H9992TR 3"
DC DC CONVERTER 7.5V 50W
RES 1K OHM 0.1% 1W AXIAL