
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | H |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 50 kOhms |
| Tolerance: | ±0.01% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of Y010450K0000T9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 0.6W 1% AXIAL
RES WW AXIAL
RES 4 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
RES 50K OHM 1W 0.01% AXIAL
316 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
DC DC CONVERTER 3.3V 50W