
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VHP4Z |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Tolerance: | ±0.01% |
| Power (Watts): | 10W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case: | TO-204AA |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.335" (8.51mm) |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of Y147950R0000T9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 1/4W 1% AXIAL
ERC-55-500 208 .1% T-2 EK E3
RES MF 1/2W 1% AXIAL
5" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
RES 50 OHM 10W 0.01% RADIAL
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF