
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 100 GOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.75W, 3/4W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 220°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.165" Dia x 0.582" L (4.19mm x 14.78mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MOX-400231009JE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERL-07-500 27.4 1% T-1 EB E3
ERC-50 475 1% T-9 RNC50J4750FS R
ERC-50 14.5K .1% T-9 RNC50J1452B
ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
PHOTO SEN 2.5-61MM NPN LO
MOX-400-23,100000 MEG,5%
PROBE THERMISTOR 1/8IN X 9IN STA