
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Maxi-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 100 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 2.5W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 210°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.310" Dia x 1.120" L (7.87mm x 28.45mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of MOX-1-121006JE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-500 240K .1% T-2 EK E3
RES MF 1/4W 0.1% AXIAL
RES METAL OXIDE 1W 5% AXIAL
RES 100M OHM 5% 2.5W AXIAL
CONN BOARD-BOARD 80POS
CABLE FLOOR GUARD MULTI WIRE 50'
DC DC CONVERTER 36V 100W