
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HHV |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 22 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of HHV-50JR-52-22MY is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
ERC-65 75K .1% T-9 RNC65J7502BR
RES 11.1K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
TVS DIODE 26V 42.1V 1.5KE
RES MF 1/2W 5% AXIAL
RES 175 OHM 3/4W .005% AXIAL
DC DC CONVERTER 5.5V 75W