
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HZ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 29 Ohms |
| Tolerance: | ±0.02% |
| Power (Watts): | 1.75W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial - 4 Leads |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of Y472929R0000Q9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 12K OHM 1W 5% AXIAL
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES MF 1/6W 1% AXIAL
XTAL OSC XO 122.8800MHZ HCSL
RES 29 OHM 1.75W 0.02% AXIAL
CABLE FLOOR GUARD SINGL WIRE 50'
ILU-150-01-SCA-IV-ILU-KIT MINI K