PAT0510S-C-10DB-T10
Manufacturer
Susumu
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 10DB 50OHM 0402
Catalog
Attenuators
DataSheet
PAT0510S-C-10DB-T10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Attenuation Value:10dB
Frequency Range:0 Hz ~ 10.0 GHz
Power (Watts):32mW
Impedance:50 Ohms