D10AA20Z4
Manufacturer
Anaren
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
Catalog
Attenuators
DataSheet
D10AA20Z4 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Attenuation Value:20dB
Frequency Range:0 Hz ~ 3.0 GHz
Power (Watts):10W
Impedance:50 Ohms