R411800121
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
VIGOR # :
Description
ATT SMA.75 0 DB 18GHZ 2W
Catalog
Attenuators
DataSheet
R411800121 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Attenuation Value:0dB
Frequency Range:0 Hz ~ 18.0 GHz
Power (Watts):2W
Impedance:50 Ohms