
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Attenuation Value: | 2dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 6.0 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | SMA In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 141-3901-802 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 1206
N TYPE ATTENUATOR
N TYPE ATTENUATOR
CAP CER 1210 18PF 10V ULTRA STAB
HEATSINK 50X50X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM SMA