MMB.A.EXTMA.21
Manufacturer
Taoglas
VIGOR # :
Description
ANT ROOF BRKT 21MM SPAR/PANTH ST
Catalog
RF Accessories
DataSheet
MMB.A.EXTMA.21 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Mount
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
QCONE.100
QCONE.100
STAINLESS Q BASE, .100 DIA
LMMM
LMMM
LM MAG MOUNT, 12 CX, UHF TYPE CO
ANTIO1
ANTIO1
KIT SW/LED I/O ADAPTER BOARD
LPH1-02C24-5080-00
LPH1-02C24-5080-00
L2 BOARD, XHP70.2, LINEAR, 1X2,
SiT3372AI-2E3-33NC128.000000X
SiT3372AI-2E3-33NC128.000000X
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MMB.A.EXTMA.21
MMB.A.EXTMA.21
11SM8850-H58
11SM8850-H58
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V