QMC-WB12-E90
Description
WR-12 E-BAND WAVEGUIDE BEND
DataSheet
QMC-WB12-E90 PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Waveguide Bend
For Use With/Related Products:Waveguide
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LP-STR-NFF
LP-STR-NFF
800-2500MHZ N TYPE F/F
AP-BRACKET-Q
AP-BRACKET-Q
ANTENNA PLUS ANTENNA BRACKET
NMOTMB
NMOTMB
NMO STAINLESS TMB MOUNT, 17 CX,
SK012NRP
SK012NRP
SCR 1KV 12A TO263
42552
MAT 3-LYR VNYL BL .125''X30''X72
QMC-WB12-E90
QMC-WB12-E90
WR-12 E-BAND WAVEGUIDE BEND
SC1812-1R5
SC1812-1R5
FIXED IND 1.5UH 1.64A 117 MOHM