MMB.A.EXTMA.16
Manufacturer
Taoglas
VIGOR # :
Description
ANT ROOF BRACKET 16MM OLYMPIAN
Catalog
RF Accessories
DataSheet
MMB.A.EXTMA.16 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Mount
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NMOMMR
NMOMMR
NMO 3.5 ROUND MAG MOUNT, 12 CX,
NL-AB-MPCIE
NL-AB-MPCIE
DEV ADAPTER KIT SKYWIRE
QMC-WGSCREW-0.400
QMC-WGSCREW-0.400
4-40 CAPTIVE WAVEGUIDE SCREW
FC3BACBJM16.0-T3
FC3BACBJM16.0-T3
CRYSTAL 16MHZ 15PF SMT
MMB.A.EXTMA.16
MMB.A.EXTMA.16
ANT ROOF BRACKET 16MM OLYMPIAN