ANT-MAG-B66-RPS
Manufacturer
Linx Technologies
VIGOR # :
Description
BASE MAGN 66MM 13.1' CBL RP-SMA
Catalog
RF Accessories
DataSheet
ANT-MAG-B66-RPS PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Magnetic Base
For Use With/Related Products:MAG-1 Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONTROL BOX MOUNTING SET
QMC-CRYOCOUPLER-16
QMC-CRYOCOUPLER-16
CRYOGENIC DIRECTIONAL COUPLER
GBR8
GBR8
MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12'
VOL6505I
VOL6505I
LASER DIODE 650NM 4.8MW 10.4MM
SS3P4L-M3/87A
SS3P4L-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 40V 3A TO277A
ANT-MAG-B66-RPS
ANT-MAG-B66-RPS