MTAC-LORA-868
Manufacturer
Multi-Tech Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
ACCY CARD LORA
Catalog
RF Accessories
DataSheet
MTAC-LORA-868 PDF
Type Description
Series:MultiTech mCard™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:LoRa Card, 868MHz
For Use With/Related Products:MultiTech Conduit®
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIM-ST-MFF2
SIM-ST-MFF2
GLOBAL IOT EMBEDDED SIM CHIP
JR4R3-CL1-20F
JR4R3-CL1-20F
CONN 20' RPSMA-MALE TO RPSMA FEM
QMC-TWST12-45L
QMC-TWST12-45L
WR-12 LEFT HAND TWIST
SR70-02CTG
SR70-02CTG
TVS DIODE 70V 12V SOT143-4