QMC-WGS22-R0200AU
Description
WR-22 2 INCH WAVEGUIDE STRAIGHT
DataSheet
QMC-WGS22-R0200AU PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Waveguide Straight
For Use With/Related Products:Waveguide
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
60BK531-S090N1
60BK531-S090N1
7/16 SURGE ARRESTER
53BK565-S090N1
53BK565-S090N1
N TYPE SURGE ARRESTER
CONTROL CABINET NEMA4
VJ1206Y472MXCAC
VJ1206Y472MXCAC
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
CONN COVER BACK 20POS MT .100