CMPA801B030F
Manufacturer
Wolfspeed - a Cree company
VIGOR # :
Description
GAN MMIC 30W 28V 8.0-11.0GHZ
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
CMPA801B030F PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Frequency:8GHz ~ 11GHz
P1dB:-
Gain:-
Noise Figure:-
RF Type:-
Voltage - Supply:28V