ISL55008IEZ-T7
Description
VIDEO AMPLIFIER
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
ISL55008IEZ-T7 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Frequency:500MHz ~ 3GHz
P1dB:8.7dBm
Gain:16.6dB
Noise Figure:3.9dB
RF Type:Bluetooth
Voltage - Supply:3.3V
Current - Supply:20mA
Test Frequency:1GHz