CMPA901A035F
Manufacturer
Wolfspeed - a Cree company
VIGOR # :
Description
GAN MMIC 35W 28V 9.0-10.0GHZ
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
CMPA901A035F PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Frequency:9GHz ~ 10GHz
P1dB:-
Gain:-
Noise Figure:-
RF Type:-
Voltage - Supply:28V