KSA20W202J0-3DK180
Manufacturer
Kainos Systems
VIGOR # :
Description
RF AMPLIFIER SYSTEMS
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
KSA20W202J0-3DK180 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:20MHz ~ 2GHz
P1dB:45dBm
Gain:53dB
Noise Figure:10dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:120V