AMF-2F-02200240-12-10P-S
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
AMPLIFIER
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
AMF-2F-02200240-12-10P-S PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:-
P1dB:-
Gain:-
Noise Figure:-
RF Type:-
Voltage - Supply:-
Current - Supply:-
Test Frequency:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8208AC-G1-28S-10.000000T
SIT8208AC-G1-28S-10.000000T
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
DSC1121CI2-115.0000
DSC1121CI2-115.0000
MEMS OSC XO 115.0000MHZ CMOS SMD
SQP30AJB-8R2
SQP30AJB-8R2
RES 30W 5% AXIAL