VG5800TFG6
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
5800 MHZ OMNI ANTENNA
Catalog
RF Antennas
DataSheet
VG5800TFG6 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):5.575GHz
Frequency Range:5.25GHz ~ 5.9GHz
Antenna Type:-
Number of Bands:1
VSWR:1.5
Return Loss:-
Gain:6dBi
Power - Max:20 W