ADP3400SBFSCTM
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
3400 MHZ OMNI SPRING BASE ANT
Catalog
RF Antennas
DataSheet
ADP3400SBFSCTM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):3.4GHz
Frequency Range:3.3GHz ~ 3.5GHz