GD25-19P-NM
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 2.6GHZ GRID N 30"
Catalog
RF Antennas
DataSheet
GD25-19P-NM PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band):2.6GHz
Frequency Range:2.5GHz ~ 2.7GHz