ETRA8213
Description
RF ANT 858MHZ WHIP STR NMO BASE
DataSheet
ETRA8213 PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):858MHz
Frequency Range:821MHz ~ 896MHz
Antenna Type:Whip, Straight
Number of Bands:1
VSWR:-
Return Loss:-
Gain:3dBi
Power - Max:150 W
Mounting Type:Base Mount
Height (Max):2.700" (68.58mm)