CAF95989(IB2450-RN12)
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 2.4GHZ MOD RP-N FEM 12"
Catalog
RF Antennas
DataSheet
CAF95989(IB2450-RN12) PDF
Type Description
Series:Terrace™
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz