EXC775BN
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 775MHZ WHIP STR BN CONN
Catalog
RF Antennas
DataSheet
EXC775BN PDF
Type Description
Series:EXC
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):775MHz