TRAB3803P
Description
RF ANT 390MHZ DOME N FEM PAN MT
DataSheet
TRAB3803P PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):390MHz
Frequency Range:380MHz ~ 400MHz
Antenna Type:Dome
Number of Bands:1
VSWR:2
Return Loss:-
Gain:3dBi
Power - Max:100 W
Features:-
Termination:N Type Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Panel Mount
Height (Max):4.135" (105.03mm)