MK24-9-MMCX
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR MMCX BRKT
Catalog
RF Antennas
DataSheet
MK24-9-MMCX PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz