PNL86506SC-183SMAM
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 867MHZ PANEL SMA MALE
Catalog
RF Antennas
DataSheet
PNL86506SC-183SMAM PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):867MHz
Frequency Range:865MHz ~ 868MHz
Antenna Type:Panel
Number of Bands:1
VSWR:1.5
Return Loss:-
Gain:6dBi
Power - Max:10 W