S2406DSPA36RTN
Description
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
DataSheet
S2406DSPA36RTN PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz
Power - Max:-
Features:Cable - 914mm
Termination:RP-TNC
Ingress Protection:-
Mounting Type:Chassis Mount
Height (Max):0.750" (19.05mm)