S24496PC120RTN
Description
RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL CAB 120"
DataSheet
S24496PC120RTN PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz, 5.4GHz
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz