EXC422MX
Description
RF ANT 422MHZ WHIP STR MX CONN
DataSheet
EXC422MX PDF
RF Family/Standard:Bluetooth, WiFi
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):422MHz
Frequency Range:-
Gain:-
Power - Max:-
Features:-
Termination:MX
Ingress Protection:-
Mounting Type:Connector Mount
Height (Max):7.000" (177.80mm)