S1857MP10TNF
Description
RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
DataSheet
S1857MP10TNF PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band):1.9GHz
Frequency Range:1.85GHz ~ 1.99GHz
Gain:7.5dBi
Power - Max:75 W
Features:Cable - 254mm
Termination:TNC Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Chassis Mount
Height (Max):5.701" (144.80mm)