DISCW806M
Description
AVL STD 806-866MHZ WHT PIFA ANT
DataSheet
DISCW806M PDF
Part Status:Active
RF Family/Standard:Bluetooth, Cellular, WiFi
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):836MHz
Frequency Range:806MHz ~ 866MHz
Return Loss:-
Gain:-
Mounting Type:Base Mount
Height (Max):0.750" (19.05mm)