EXB145TN
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
ANT TUF DUCK 145-157MHZ TNC MALE
Catalog
RF Antennas
DataSheet
EXB145TN PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band):151MHz
Frequency Range:145MHz ~ 157MHz